O NAS

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PASJA, DOŚWIADCZENIE I PERFEKCJONIZM

Od zawsze cechował nas upór, perfekcjonizm, chęć podążania za coraz to nowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz obserwacja zmieniającego się motoryzacyjnego świata. Dlatego też, już w 2002 roku, odpowiedzieliśmy na zapotrzebowanie rynku pojazdów z silnikami turbo-doładowanymi, z wciąż rosnącą ich liczbą, dołączyliśmy do naszej oferty naprawę turbosprężarek, która w niedługim czasie stała się dla naszej firmy główną dziedziną wśród innych wykonywanych przez nas usług.

REGENERACJA, CZYSZCZENIE I MYCIE FILTRÓW DPF, DOC

Kolejnym krokiem w rozwoju OP Turbo było zakupienie nowoczesnego sprzętu do czyszczenia filtrów cząstek stałych, z innowacyjną technologią mycia, FH2 Semi Double firmy FFSolution, ponieważ zauważyliśmy problem, z którym borykają się wszyscy właściciele pojazdów z silnikiem Diesel. Wytwarzane podczas pracy silnika ogromne ilości sadzy osiadające na filtrze, wymagają specjalistycznej i przede wszystkim legalnej, metody czyszczenia. To właśnie gwarantuje maszyna FH2, która pozwala po regeneracji cieszyć się filtrem jak niemal nowym.


GWARANCJA

Oprócz gwarancji najwyższej jakości usług, profesjonalnych i nowoczesnych maszyn oraz doświadczonych pracowników, oferujemy ze swojej strony również przyjazne podejście do klienta – czyszczenie filtrów DPF może odbyć się zarówno wysyłkowo - klient sam wymontowuje filtr, przesyła go do naszego serwisu, a my odsyłamy go po oczyszczeniu, jak i przeprowadzamy procedurę na miejscu w naszym serwisie, gdzie wymontowujemy DPF oraz montujemy go po zakończonym usuwaniu zanieczyszczeń.


KWALIFIKACJE

Potwierdzeniem kwalifikacji i zaufania do naszej firmy, jest wieloletnia i stała współpraca z takimi klientami jak np. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne w Dęblinie, mleczarnie w Łodzi, Ostrowie Mazowieckim, Kutnie, Szymanowie oraz współpraca ze sklepami i firmami motoryzacyjnymi w całej Polsce.

O NAS W LICZBACH

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, jak i do kooperacyjnej współpracy.